PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

crni82  |   |  30.03.2015. 19:15

pravopis mi je sasvim na mestu, ali uvek u zurbi kuckam, ne smisljam tekstove i ne preslisavam se sta sam napisao, vec sve u jednom dahu kazem sta ocu i picim dalje. napravi se greska neka siguran sam...izvinite za to.

2+3 = (malim slovima)