PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  30.03.2015. 15:58

Aleksandre nepravi se englez.. ti si ja mislim doktor nauka.. zaradio si malo para Bog zna kako, i sad demek kao ovo ono ti neki dassa.. Pokri se usima covek je upravu.

2+3 = (malim slovima)