PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Liketa  |   |  28.03.2015. 09:03

Od jutros gledam kamere i ne mogu da se nadivim prizoru, kao da je januar a ne kraj marta. Svaka čast SS, ratraci rade punom parom ne bi li koliko toliko sredili staze jer sneg neprekidno pada, Kopaonik je divan a svi oni koji imaju priliku danas da budu tamo pravi su srećnici!

2+3 = (malim slovima)