PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Max  |   |  26.03.2015. 16:33

Snega ima ali vec treci dan je toliko vlazan da staze drze sat vremena, posle je haos, preve se hupseri i grudve, usporava dasku na pravcu, uglavnom naporno za voznju!(pricam iz ugla bordera) ali opet moze da se uziva ujutro, a posle suncanje i alkohol;) pozdrav svima

2+3 = (malim slovima)