PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

bole  |   |  26.03.2015. 08:07

@ azimut
moram da potvrdim da je za staru planinu potpuno suludo bacen novac, koji je mogao kopaonik da pretvori u jedan od najboljih skijaskih centara u evropi.
iz nekih suludih, samo dinkicu znanih razloga, je odluceno da se tamo gradi hotel.
javno preduzece koje je osnovao je od pocetka isarano potpunim diletantima sto je za posledicu imalo katastrofalne projekte zbog kojih su izvodjaci radova konstantno imali probleme sa radovima i dolazili u sukobe sa jp. zato i dan danas stara planina nije nizasta.
za te pare je kopaonik mogao da resi problem garaza, vodovoda, struje, nekoliko novih staza i zicara ali cvrc.

2+3 = (malim slovima)