PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aleksandar not so great  |   |  24.03.2015. 10:54

Supruga i ja bili od 16.-19. marta - Rtanj. Vrhunsko skijanje za male pare. Vreme, staze, transport, zaista ne znam šta bi čovek više mogao tražiti od skijanja. Dobra stvar martovskog skijanja, osim preduslova za lepo vreme je i struktura skijaša. U odnosu na februar mnogo je manje loših skijaša, dece i uopšte gužve na stazama. Po meni, taman kako treba. Ski pas za oko 1000 din. dnevno je sve osim skupo. Nisam obišao svetske ski centre ali u izboru BiH, Bugarska,Slovenija ili Kop, Kop je favorit. Pozdrav i želim svima da uživaju u skijanju kao što smo mi ta 4 dana.

2+3 = (malim slovima)