infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Pedja 1976 |
|
23.03.2015. 14:28
@ Нови СадЗнам друже, лепа је намера да се привуку скијаши радним данима, али велики број људи није у могућности да одсуствује са посла од понеделјка или уторка нередна три или четири дана. Ја сам само констатовао да би требало размишљати да се нека врста попуста направи и за дневне карте из горе наведеног разлога. Поред тога, треба јасно прецизирати на шта се попуст односи, јер сам ја у телефонском разговору добио информацију да се попуст од 15% за Топ викенд односи и на четвородневни породични пакет. На лицу места сам се уверио да то није тачно па када израчунаш разлику за петочлану породицу видећеш о чему пишем. Све у свему,намера је јасна али камере говоре да је можда у овом периоду потребно размислити и о некој варијанти за попусте на дневне карте (ништа друго) јер има доста људи из ближе или даље околине који би користили ту варијанту...
2+3 = (malim slovima)