PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  23.03.2015. 09:06

Izuzetno kvalitetan vikend za skijanje je iza nas. Sve je bilo besprekorno d0 13h. Posle malo staze popuste,što je normalno.
Pridružujem se predlogu Bobana156,ne znam samo koliko će biti sneg kvalitetan za ozbiljno skijanje. Voleo bih da se ponovi 1986-ta kad se skijao za Prvi maj.
Sve najbolje.:)

2+3 = (malim slovima)