PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  22.03.2015. 10:01

MILAN KG- Nebi trebalo da bude jačeg topljenja jer bi temperature trebalo da budu malo iznad nule.Biće i snega vlažnog.PERO KŠ-Brate jesi pitao za period oko početka Aprila?svako dobro vam želim.:):):)

2+3 = (malim slovima)