PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  20.03.2015. 20:02

DIFENDER-Brate,želim ti brz oporavak.I ja sam 3-4 dana patosirao od gripa.Imaš najveći mogući pozdrav od mene.:)Zahvaljujem se na podršci svim forumašima koji to čine,veliki ste u mojim očima.:):):):)

2+3 = (malim slovima)