PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  20.03.2015. 19:50

Aaaaa fuck...važi majstore, sutra si ko zmaj,tvrdim;)
Sutra u 12 sam "on line"...ciao tebi i tvojima.

Pozdrav svim genijalcima i obima koji to žele da postanu. Šalim se malo.

2+3 = (malim slovima)