PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  20.03.2015. 19:27

@jovan 76 dobro dosli brate.. nadam se da ste dobro putovali.. raspored kakav je!? nemam pojma, zaribao sam opasno, bedak, dodjem malo na odmor i dva dana ne ustanem.. ako vaskrsnem sutra skijam pa ti saljem koordinate.. pogledaj oko 12 infokop.. i uvece za bg.. pozdrav za sve forumase.. zivi bili :)

2+3 = (malim slovima)