PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jelena63  |   |  20.03.2015. 17:42

Kliker, vreme na Kopu je kao da je januar, a ne kraj marta. Staze drze ceo dan odlicno, cak i pored sveze napadalog snega preko noci. To je zato sto je ceo dan temperatura u minusu, a vlaznost niska. I danas je bilo jako hladno, iako je skoro sve vreme bilo suncano. Gobelje su do kraja dana kao tepih, krcmar, gvozdac i crna duboka jedine stradaju oko 11 h, ali to je zbog mnogo skijasa koji otklizavaju. Inace, guzvi nema na zicama, ali na stazama povremeno ima, valjda zato sto su jutros stigli mnogi vikendasi. Sve u svemu, ovih dana najbolje skijanje u sezoni, i nemoj da se dvoumis, sutra dodji, od nedelje ne obecavam nista :)

2+3 = (malim slovima)