PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kliker-np  |   |  20.03.2015. 16:06

imali ko da napise kakvo je stanje na kop,do koliko staze drze,i imali neko infor. kolika ce vlaznost vazduha sutra biti,zna se da ce biti sunce i u plusu tako da je vlaznost bitna.. jer sutra akbg idem gore da zatvorim sezonu 2014/2015 bar za mene :D ljud pozzz

2+3 = (malim slovima)