infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
19.03.2015. 20:17
THAN-ZABRINUTA MAMA-Izvinite što vam se nisam ranije obratio jer imam dosta jak grip i nisam u stanju da provodim duže vreme za Kompom.Za taj period znači paktično sledeća sedmica izgledi za neko ekstremno vreme su dosta mali,znači male temperaturne amplitude,česti prodori vlažnog vazduha,s početka i sa kraja nešto hladnije dok sredinom perioda toplije do najviše 4-5c.Dakle vreme karakteristično za poslednju dekadu marta.Snega u izobilju kao što se i vidi.Skijaši moraju računati i na lepe a i na lošije dane za skijanje,pa i na zone koje će imati više snega i bolje uslove od nižih koje u pojedinim danima mogu imati i kišu.Za detaljnije informacije kroz dan dva,pratite forum.Svako dobro vama i vašim porodicama.:):):)
2+3 = (malim slovima)