PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

than  |   |  19.03.2015. 12:20

Zelim da pozdravim sve ljubitelje Kop-a.Planiramo da dodjemo 4-5 dana 25-29 Marta i da uzivamo u ovoj lepoti
E sad, posto dolazimo iz Grcke(700km) bio bih zahvalan kad bi Aco Cacak mogao da da neka predvidjanja o vremenu tad.
Zelim vam svako dobro.Svi koji ste gore uzivajte

2+3 = (malim slovima)