PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jelena63  |   |  18.03.2015. 22:55

Stigli veceras preko Brzeca, put je potpuno cist. Snega ima vise nego ikada, divno je. Sutra od 9 h skijanje, pa izvestaj sa staza. Aco, zelim ti brzo ozdravljenje i saljem bezbroj pozdrava :)

2+3 = (malim slovima)