PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  18.03.2015. 18:00

.Jovan76-Brate zelim ti srecan put u petak gore,nisam ti se javio tebra imao sam grip lezao sam dva dana danas mi je bolje hvala Bogu.Lepo se skijaj i uzivaj uz vatrenu vodicu sa bratom Difom.

2+3 = (malim slovima)