PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Milojko  |   |  18.03.2015. 09:18

Ovde se izgleda više pažnje pridaje prognozi nego stanju na stazama. Većina ljudi ugnjavi Acu pitanjima o prognozi, a kad odu gore i ne napišu nikakav izveštaj.

@Нови Сад
čast izuzecima

2+3 = (malim slovima)