infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
difender |
|
17.03.2015. 09:30
Pozdrav za sve forumase.. :) @jovan 76, bratic pratim forum ja cesto, malo sam sredjivao dzip od onih surovih uslova u kojima je bio.. moram da podelim i sa vama svoju srecu.. vecina je videla sta sam sa drugarima iz off road tima radio protekle nedelje.. sad je sreca jos veca, a to je da nas zovu ljudi kojima smo pomagali i neizmerno nam zahvaljuju... nama to previse znaci.. hvala i tim ljudima na svojoj dobroti :) @jovan 76.. ja sutra idem na kop, nadam se da cemo se videti tamo, o koordinatama kad budemo gore.. zivi bili i veliki pozdrav od OFF ROAD tima za sve forumase.. poseban pozdrav za aco cacak, jovan 76, mimaB i ostale.. uzivajte u ovim prelepim danima :))
2+3 = (malim slovima)