PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  17.03.2015. 09:30

Pozdrav za sve forumase.. :)
@jovan 76, bratic pratim forum ja cesto, malo sam sredjivao dzip od onih surovih uslova u kojima je bio..
moram da podelim i sa vama svoju srecu.. vecina je videla sta sam sa drugarima iz off road tima radio protekle nedelje.. sad je sreca jos veca, a to je da nas zovu ljudi kojima smo pomagali i neizmerno nam zahvaljuju... nama to previse znaci.. hvala i tim ljudima na svojoj dobroti :)
@jovan 76.. ja sutra idem na kop, nadam se da cemo se videti tamo, o koordinatama kad budemo gore..
zivi bili i veliki pozdrav od OFF ROAD tima za sve forumase.. poseban pozdrav za aco cacak, jovan 76, mimaB i ostale..
uzivajte u ovim prelepim danima :))

2+3 = (malim slovima)