PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

MimaB  |   |  16.03.2015. 22:54

Stizemo sutra :)Bice divno skijanje do ponedeljka! Bas kako rece Aco! Mozda nedelja malo slabije, ali, ne mora da bude ;)Pozdrav svima koji ce uzivati ove nedelje kao mi!

2+3 = (malim slovima)