PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  16.03.2015. 22:50

Aconi, i meni se smeši dobro skijanje kao i Jeci sledeći vikend.:), milo mi je zbog toga.
Kako si mi Acika?
Dif mora da šarne neki post, odavno nije.
Vidim da se ljubitelji Kopa i skijanja dobro skijaju i da staze drže.

Pozdrav za sve maksimalce.

2+3 = (malim slovima)