PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Max  |   |  15.03.2015. 16:22

ja se jutros popeo preko brzeca, moze i bez lanaca, jedan deo od par kilometara je problematicniji, a na ostalim delovima maltene suv asfalt! Vreme je fantasticno, ujutro malo magle ali nije strasno, staze vrhunske uz dobru opremu i neko znanje ne smetaju ni hupseri na gvozdcu, sve u svemu treba doci sto pre! Pozdrav svima sa suncanog kopa!!!

2+3 = (malim slovima)