PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  14.03.2015. 20:14

hvala vam svima na recima podrske. radimo ono sto je sigurno dobro, a usput pomazemo i drugima. srce nam se cepa zbog pogibije ove bebe od 5 dana. svaka cast herojima koju su otisli po nju, svaka cast na pozrtvovanju, ali Bog je rekao da mora da se zavrsi tako, na zalost. i dalje smo u kontaktu sa ljudima iz crvenog krsta, situacija u zavejanim delovima je mnogo bolja, drago nam je da sam i ja sa kolegama iz OFF ROAD tima bio deo tog desavanja i izbavio desetine ljudi.. zivi bili i uzivajte u svakom danu. svaki dan moze mnogo doneti, a jos vise odneti. pazite se ljudi i pomazite jedni drugima.. veliki pozdrav za sve forumase od OFF ROAD tima a poseban pozdrav za @aco cacak, jovan 76.. zivi bili :)

2+3 = (malim slovima)