PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  13.03.2015. 11:36

hvala vam svima za ove lepe komentare i reci podrske.. radimo ono sto mislimo da je ispravno, a srce nam je puno kad ostali to podrzavaju.. samo to i umemo. veliki pozdrav za aco cacak, jovan76, mimaB i sve ostale forumase.. zivi i nasmejani uvek bili. pozdrav od OFF ROAD tima. :)

2+3 = (malim slovima)