PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

voja  |   |  12.03.2015. 14:03

@realno
Prijatelju,ako nisi primetio ljudi su trazili izvestaj sa staza,a ja sam im preneo REALNO stanje. A svoje procene na bazi pretpostavki sacuvaj za sebe.
Trenutno relno stanje je takvo da se ne vidi ni prst pred okom ni u đodnozju,a kammmo li na vrhovima,a sneg sto je padao tokom noci nije utaban jutros. Staze su spore i nema puno skijasa

2+3 = (malim slovima)