PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Нови Сад  |   |  12.03.2015. 13:36

Ово за Крчмар и Дубоку сам ја више пута говорио, али воле људи тамо па то ти је. Фазон је што су то црвене стазе и неки би (нпр. ја) ту развили мало веће брзине али не могу због гужве. А кад само избегаваш људе онда изгубиш ритам и чему све то онда...

Ал ево ме у недељу опет па да видимо...

2+3 = (malim slovima)