PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  12.03.2015. 09:49

DJOFEZA-Podržavam to što si napisao.Treba animirati ljude da šalju što više servisnih informacija,o stanju staza,prilaznih puteva,uslova za decu,o ukupnom utisku sa planine.Animirati ih da šalju što više video snimaka sa lica mesta i sl.Veliki pozdrav za tebe i sve koji posećuju ovaj forum.:):):)

2+3 = (malim slovima)