PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

kratko  |   |  12.03.2015. 01:21

Što se staza tiče, Djofreza, danas je bilo mnogo bolje nego u ponedeljak kada je su usled velike količine svežeg snega preko vikenda brzo popuštale. Treba da prodje par dana pa da se staze lepo utabaju. Duboke se dobro drže, ali Krčmar strada usled velikog broja skijaša i relativno uske staze. Gvozdac-gornji deo odličan, donji deo sa hupserima. Sada opet pada sneg, znači da će u četvrtak opet biti loše staze jer neće stići da utabaju tu količinu snega.

2+3 = (malim slovima)