PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Djofreza  |   |  12.03.2015. 00:42

Što bi rekao Žarko Laušević, ceo dan prođe, prognoza nikada... Evo već dva dana niko da napiše utiske sa staze, je l uzivanje skijati il se mucite sa teskim ili bilo kakvim snegom... Aco tebi veliko hvala, ako imas vremena i treba da pomazes svima nama svojim prognozama (kvota u kladionici na tebe da ces da omasis prognozu je negde oko 1.05 - 1.06 ;)) ali dajte ljudi da se malo zabavljamo, pricajte sta ko radi dok skija, koje staze izbegavati, koje forsirati... Mislim da ja koji gledam kop preko web kamere imam vise utisaka o stazama nego ljudi koji su gore po stazama... Ne idem ja gore za vikend na seminar o meteorologiji već da se zezam na stazi, u kafani itd itd

2+3 = (malim slovima)