PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  11.03.2015. 22:05

NIKOLA KG-Evo brate ono što sam rekao da Kop može dobiti više snega od predviđenog.Padaće još bar pola sata promenljivim intenzitetom.POZDRAV ZA SVE FORUMAŠE DA IH NE NABRAJAM A MNOGI SU U KOMENTARIMA ISPOD.:):):):):)

2+3 = (malim slovima)