PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  11.03.2015. 15:18

@aco cacak hvala brate moj na lepim komentarima. dobro je dok nas ima jos postenih i dobrih ljudi..
@jovan76 ako Bog da upoznacemo se u terminu kad si gore. ziv bio.
sto se tice ovih koji postavljaju pitanja o putu i stanju. sve je to relativno. zavisi od situacije na putu, zavisi od iskustva, zavisi od pogona vozila, i naravno od gume.. nije isti kvalitet neke nove Š zimske i neke poznatije marke. sve je relativno, i prilagodjava se situaciji..
Pozdrav za sve forumase iz zavejanih krajeva Sjenice.. mi uzivamo, drugima pomazemo, zadovoljstvo preveliko, srce puno. ljudi uzivajte u svakom danu, pomazite jedni drugima u svakoj situaciji. zivi i nasmejani uvek bili. Pozdrav od OFF ROAD tima. ziveli :)

2+3 = (malim slovima)