infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
instruktor |
|
11.03.2015. 08:32
Skijanja ce biti i u aprilu,samo je upitan kvalitet snega...mozete ocekivati mali nocni mraz i staze koje ce drzati do 11h ali sa obzirom na mali broj skijasa skijanje je obicno solidno do 13h i obavezno je nanosenje marze na skije.Inace MK resort je obavezao sve zakupce lokala na rad do 17.04.tako da ce sve biti u funkciji,oni prave neke super povoljne pakete u saradnji sa Skijalistom i ski skolama,takvu sam informaciju juce cuo....ali bice i zvanicnih obavestenja.Rezime je da ce biti skijanja i za Uskrs sa ovakvom sneznom podlogom.Dobro nam dosli...
2+3 = (malim slovima)