PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Jovan76  |   |  10.03.2015. 22:12

Dif,

Ja sam uplatio Kop.
Marko te je upoznao, a ja te zamišljam da si moje godište ili malo mlađi. Daće Bog da te i ja upoznam. Mesto i vreme ćemo da utanačimo.
Aca piči sa prognozama, Jakov cepa dobra razmišljanja i komentare kao i svi ostali sjajni ljudi.
Srećno za off road ekipu.

2+3 = (malim slovima)