PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Aco čačak  |   |  10.03.2015. 17:44

SKIJAŠ-Nema na čemu,uvek sam tu da pomognem koliko i kako mogu.IP-Što se tiče snega ovo je idealna situacija za zadržavanje sigurno do 1maja a skijanje ništa manje kvalitetnije od istog na glečerima u Junu i julu.Sve zavisi od procene ljudi koji sve to organizuju gore,ako može ok, ako ne može, onda se vidimo na početku sledće sezone.Pozdrav!:)

2+3 = (malim slovima)