infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
I.P |
|
10.03.2015. 15:48
Zdravo svima,vidim oprečne komentare vezano za skijanje u Aprilu.Koliko se secam 2013 je bilo skijanja krajem Aprila a snega u Martu ni blizu ko danas!Pricah sa jednim instruktorom i on koji je celu sezonu na Kopu potvrdi da odavno nije bilo ovoliko snega!I da ocekuje super skijanje do kraja Aprila!Sada ne znam sta da mislim posto vidim komentare da cemo se skijati jos nedelju dve????!!!Molim vas za misljenje!Hvala
2+3 = (malim slovima)