PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Blackbear  |   |  09.03.2015. 16:00

@Bajastrasni
Covece kako osoba sa takvom logikom uopste funkcionise.
Ajde lepo procitaj sve od pocetka, mozda ces razumeti.
Ako ni to ne pomogne, tvoje komentare ce mo smatrati nesuvislim, pa samim tim se tobom vise necemo baviti.

2+3 = (malim slovima)