PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  08.03.2015. 23:22

@aca cacak pizdrav brate moj svemiguci i svevideci.. ubadas ove prognoze nemam reci.. naravno da dolazim tamo, vozim i sa tim ljudima.. pocetkom fenruara smo imali neku zajednicku voznju.. a predobro druzenje smo imali i na povlen reliju.. odlicni momci.. pozdrav

2+3 = (malim slovima)