infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
difender |
|
08.03.2015. 22:40
@jovan76 bratic moja ekipa drugara smo momci, ima i zrelih ljudi od 26-7 pa do 45godina. ja licno brdske trke vozim od 18 godine.. za nas to predstavlja uzivanje.. inace smo osobe koje su spremne na sve pa smo i majskim poplavama zasukali rukave i koristili vozila do iznemoglosti..nismo od onih koji sede za racunarom i kukaju.. a zavejani ljudi dajte da organizujemo a ni prstom da mrdnu.. nama je zadovoljatvo da ako smo u mogucnosti, ne rizikujuci sopstvene pa ni tudje zivote pomognemo do maksimuma.. poznajemo neke od clanova GSS i oni nam prenose tu dozu humanosti.. @jakov ne organizujemo kurseve, jednostavno smo na takvom terenu i mozak radi 300 na sat.. u sekundi se traze dobri putevi i izlazi.. uvek smo tu za savete, ako su nekom potrebni neka pitaju... masine su parkirane, cekaju sutrasnji dan, a mi uz jagnetinu i @jovan76 vatrenu vodicu uzivamo u ovom prelepom ambijentu.. vatra iz kamina neopisiv dozivljaj.. jos jednom apel, ne krecite sa losim gumama, ne krecite za cetvrtinom rezervara, pred planinu full gorivo, kamencici i lopata u gepeku.. pazljiva voznja i ne rizikujte sopstveni zivot, a ni zivot vase porodice i drugih vozaca.. svako dobro i pozdrav sa kopaonika od off road tima :D
2+3 = (malim slovima)