PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  08.03.2015. 21:34

@5ar sta ste uradili? da li ste otisli u srebrnac? upravo smo spustali sa kopa kamion za dostavu hrane koji je nenormalno proklizavao.. tu su dosle na red krute rude i dva dzipa :D pomazemo drugima a mi uzivamo. humanost na delu.. Poz sa kopa od off road tima :D

2+3 = (malim slovima)