PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Sanja i Branimir  |   |  08.03.2015. 20:44

Visina snega je na merenju izgleda opala,jer ga je neko odneo,tj,nestalo je 12 cm snega,a on pada opet,,,sta rade ovi u mernoj stanici....Kao da su nespozobni,isto kao i voi iz puteva,sve to treba privatizovati,kao sve strane centre i dovesti u red,pa da vidite kako se to vodi u inostranstvu...Masine za ciscenje su iz pra istorije,em sto zagadjuju celu planinu,em nemogu da se upale ako ih neko neposlepa,a i mozda nestane im rizle i nafte,,jednom reci to je SRBIJA...

2+3 = (malim slovima)