PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

Gasi  |   |  08.03.2015. 19:16

Kako mrzim nevaspitane roditelje koji izbace svoju decu u hodnik da bi se oni odmorili a onda nam ona mozak pomere! Bude te ujutru od 8 a popodne ne mozes da spavas od njih posle skijanja. Bezobrazluk!

2+3 = (malim slovima)