PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

KimiVB  |   |  08.03.2015. 15:39

Danas i (posebno) juče duva veoma snažan vetar sa severoistoka,kako u samom naselju tako i na vrhu planine.To je važno naglasiti,jer je visinu snega u ovakvoj situaciji gotovo nemoguće izmeriti.Meteorološka stanica,iako referentna,ne može ni sama da odoli nošenju određenog dela snega,posebno sa vetrovima iz ovih pravaca.Zvaničan podatak je 128cm.Negde ga nema ni pola od toga,dok je drugde u zavetrini nabacalo i preko 2m.Tako mu je to :)

Za naredne dane,ukratko-temperature u porastu.Motaće se tu i dalje dosta oblaka nad južnim i centralnim delom zemlje.Dakle,mahom pretežno oblačno vreme.Dobro je što će vetar bitno oslabiti u utorak,a od srede i lagano okretati na severozapadni.

2+3 = (malim slovima)