infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
difender |
|
08.03.2015. 14:44
pozdrav za sve forumase od off road tima sa kopaonika.. od jutros smo peglali dzipovima kroz sumu ka jarmu, nekim delom i puticem kojim idu sanke.. nije bilo vecih problema u sumi.. nakon izlaska iz iste na delu koji mi zovemo mali jaram, deo od marinih ka jarmu je imao smetove i preko 3m koje smo merili sondama.. tu se nasa avantura zavrsava i vratili se nazad.. sad pricamo sa policijom koja nas je zaustavila u centru i pitali nas za jacinu vitla..ako ne uspeju da iscupaju tabace sa marinih u akciju krecu dva difendera i ciroki sa vitlima.. iskreno jedva cekamo njihov poziv, ako ga bude :D pozdrav za sve sa nama prelepog i idilicnog i zatrpanog kopa uz pesmu:: Sneg je opet snezana :D
2+3 = (malim slovima)