infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Aco čačak |
|
08.03.2015. 11:57
Tu sam, gledam povremeno kakvo je stanje na Kopu, i ne komentarišem, jer su ovi podatci o stanju sa lica mesta mnogo dragoceniji od prognoze koja kaže da se situacija polako smiruje kako sam i najavio juče.Veliki pozdrav za sve infokopovce i zaljubljenike u sneg,skijanje i ovu veličanstvenu planinu koja po ko zna koji put nas opominje da se mi moramo prilagoditi njoj a ne ona nama.:):):):)
2+3 = (malim slovima)