PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

aljo  |   |  08.03.2015. 07:27

I NEMOJ DA VAS LOZE KOMPLEKSASI KOJI CE PO SVOM SELU ILI KRAJU PRICATI DA SU IZASLI BEZ LANACA,CELO BRDO JE SA LANCIMA SVAKO VOZILO, DZIP.samo ult i sanke nemaju.Srecno svima koji dolaze.Ovoliko snega narocito u martu nije bilo nikada.Skijasi se zale da ne ciste dzaba kad on prodje a ujutru nov sneg Zato za bordere prsti,prsti....

2+3 = (malim slovima)