PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

japi  |   |  07.03.2015. 21:20

Sumiranje danasnjeg puta:
u brusu su me saobracajci poslali na josanicku banju posto je bio zatvoreno penjanje od brzeca.
U josanickoj cekali 3 sata i saobracajci nas nisu pustali gore, u fazonu su "kad nam kave tad pustamo, ostale informacije nemamo".
Popeli se preko rudnice gde je sve cisto i ne trebaju lanci do par km pred vikend naselje.

2+3 = (malim slovima)