infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
japi |
|
07.03.2015. 21:20
Sumiranje danasnjeg puta: u brusu su me saobracajci poslali na josanicku banju posto je bio zatvoreno penjanje od brzeca. U josanickoj cekali 3 sata i saobracajci nas nisu pustali gore, u fazonu su "kad nam kave tad pustamo, ostale informacije nemamo". Popeli se preko rudnice gde je sve cisto i ne trebaju lanci do par km pred vikend naselje.
2+3 = (malim slovima)