PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

difender  |   |  07.03.2015. 20:21

evo malo se vozali po metar snega 😃 kod hotela olga dedijer je pre sat vremena stojao bus koji je pokvaren a i zaglavljen.. on pravi haos.. zanima me da li ovi indijanci nemaju neku malo tezu masinu da izvuku onu alubiju da bi profunkcionisao put!?
sto rece @Blackbear uvek kada idete na kop imajte kod sebe asovcic, lopatu moze i kutlaca.. imajte jednu kesu kamencica za ispod tockova.. uvek punite rezervoare full.. bavim se brdskim trkama i isao sam po svakakvim jarugama, pricam iz iskustva.. tri kamencica na ledenoj povrsini mnogo znace.. :D

2+3 = (malim slovima)