infoKOP
NAZAD
KOMENTARI (25307)
Vesti
RADNO VREME
Kamere
Vreme
Smeštaj
LAST MINUTE
Adrenalin
Lokaliteti
Pešačenje
Restorani
PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere
Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:
Blackbear |
|
07.03.2015. 19:47
Ja sam jutros oko 10 bio kod Josanicke banje. Krenuo sam gore, bilo je jasno da ne treba ni pokusavati bez lanaca. Policija je danas morla da stoji dole i da iskljucujw iz saobracaja sve koji nemanju lance. Naravno nje ni od korova.Nazalost bilo je MNOGO, nabedjenih gradskih dzipova, naravno bez lanaca, ali pacijenata sa obicnim kolina bez lanaca, cak i bez zimskih guma!!! Naravno oni se zaglavljuju mi smo gurali, otkopavali itd......ja sam bio JEDINI koji je imao vojicki asov. Sa lancima sam prosao, ali bilo je na ivici, put uzak, ko zna kad je poslednji put ciscen, okretanje nemoguce, kao i mimoilazenje.Mene je iskustvo naucilo da SVE moram nositi sa sobom..i naravno zdrav razum za volanom.Put ka Rudnici u mnogo boljem stanju, e tu je vec nas mentalitet bio problem...to nemam snage da komentarisem.
2+3 = (malim slovima)