PRIJAVA KOMENTARA U TEMI
SKI kamere

Sadržaj ovog komentara će biti prijavljen kao uvredljiv ili diskriminišući:

riki  |   |  07.03.2015. 17:40

Ma kreni Difender ,bas te briga ti imas pozadi slaninu i vodu.Pa ce posle tri sata da angazuju spasioce da dolaze po tebe.Kakvih ludaka ima ,on je sav vazan sto ide da se probija ko da neki zivot spasava.

2+3 = (malim slovima)